News

SAD Žilina sa zapojila do projektu "Mojbus"

Spoločnosť SAD Žilina neustále zvyšuje kvalitu a informovanosť cestujúcich. Veľkým krokom bolo spustenie novej webovej aplikácie MojBus, ktorá cestujúcim prináša všetky aktuálne informácie a to v reálnom čase.

Spoločnosť SAD Žilina v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom vám prináša novú aplikáciu, ktorá vám dá všetky potrebné informácie a ešte omnoho viac. Nová aplikácia má uľahčiť cestovanie a poskytovať všetky aktuálne informácie o spojeniach, momentálnej polohe autobusu, presnom čase odchodu a príchodu, i prípadnom meškaní. „Táto aplikácia prináša veľa nových informácií, s ktorými už dopravca dlhodobo pracuje, ale dnes ich vďaka tejto aplikáciu môže zverejniť aj cestujúcim. Je to pre nás naozaj veľký krok smerom k cestujúcim a stávame sa voči nim ešte viac otvorení. Vzhľadom na región, v ktorom žijeme a kde je doprava veľmi intenzívna, sa, žiaľ, stáva, že dochádza k rôznym dopravným kolíziám, ktoré ako dopravca nemôžeme ovplyvniť.

Ale teraz vieme tieto informácie poskytnúť cestujúcim, ktorí čakajú na zastávke na svoj autobus, aby sa dozvedeli ako dlho bude ich spoj meškať, prípadne kde presne sa nachádza, a vedeli sa tomu prispôsobiť,“ hovorí generálny riaditeľ SAD Žilina Peter Pobeha.

 

Celý článok si môžete prečítať tu

Prečo práve nás?

...lebo poskytujeme našim zákazníkom komplexnú starostlivosť o naše produkty, ktoré im pomáhajú zvyšovať efektivitu práce pomocou implementovania inteligentných systémových riešení v oblasti informačných technológií založených na báze bezkontaktných čipových kariet ako identifikačného média. 

Kontaktujte nás

Výroky úspešných

"Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva."

Albert Einstein

 

Odber newslettrov

CAPTCHA
Táto otázka slúži na rozpoznanie skutočných ľudských návštevníkov od automatizovaných SPAM botov.